Who if not you!?

Kazik.

Założyciel i członek organizacji ‚Who If Not You!?’.
W świat artystyczny wszedł tanecznym krokiem w wieku 16 lat. Lata pracy sprawiły, że przewinął się przez takie programy jak „You Can Dance”, „Got To Dance” i „Mam Talent”.

W międzyczasie podróżował samotnie po całym świecie.
W Nowym Jorku i Los Angeles poznał co to jest amerykański sen. 
W Japonii nauczył się szacunku do zupełnie odmiennej kultury.
W Afryce samotnie przejechał całą Ugandę, podziwiając tamtejszą dżunglę i sawanny.
W Himalajach przez 2 tygodnie wspinał się samotnie, by stanąć na wysokości 6000m, twarzą w twarz z Everestem.

Tam szukał nowych inspiracji, poznawał inne kultury, inne religie i ciekawych ludzi. Wspólnie ze swoją ekipą przejechał całą Europę robiąc pokazy taneczne na ulicach największych miast tj: Paryż, Mediolan, Amsterdam, Berlin, Malmo, Londyn.

Wszystkie bodźce, które otrzymywał napędzały go do dalszych poszukiwań.
Czując mocną więź z kulturą Hip-Hop, zaczął również zajmować się rapem oraz udzielać się na polskiej scenie Hip-Hopowej. Założył własne studio, w którym tworzy, pracuje i spędza czas z przyjaciółmi.
Z tymi samymi przyjaciółmi stworzył własny, autorski spektakl „Warto!?”

Po wielu latach, tysiącach kilometrów i setkach przygód w końcu zrozumiał sens. Sens swojego życia, sens który go określa, sens zawarty w kilku prostych słowach- ‚Jak nie my to kto!?’. Zrozumiał, że nie jesteśmy odpowiedzialni tylko za samych siebie, ale również za los innych ludzi. To w nas leży siła i chęć zmiany świata na lepsze.

Dlatego obecnie skupia się na działalności charytatywnej. Pod szyldem „WINY” tworzy rozmaite akcje, koncerty, warsztaty, spektakle, obozy i projekty, które angażując artystów, pomagają chorym dzieciom.
Sam również jeździ po całej Polsce, dzieląc się wiedzą z zakresu tańca i nie tylko.

Ciekawostką jest fakt, że ma czarny pas karate, a niedługo wychodzi jego pierwsza płyta „Mixtape Alfa”.

Oprócz tej poważnej otoczki jest niezłym świrem, fanem Królika Bugsa, ma psa ze schroniska, a po nocach ratuje miasto w stroju Batmana. 😉


Who if not you!?
http://www.whoifnotyou.pl