SunFlowers Projects

Mogłabym powiedzieć, że wszystko zaczęło się 2 lata wcześniej, ale tak naprawdę kiełkowało już od dłuższego czasu. Najpierw zainspirowane ideą „Podaj dalej”, potem natchnione podejściem „Jestem na tak!”*, a na koniec przypieczętowane spotkaniem z tą każdą osobą, która wierzyła w swoje ideały i była niesiona pasją. I moment, kiedy widziało się jej spełnienie na drodze do realizacji marzeń, której mogło się być udziałem, bezcenny.

To wtedy zrozumiałam że nawet niewielkie wsparcie ma olbrzymią moc i może zainspirować innych do działania, pchnąć do odważnych decyzji i pokazać, że ich potencjał można, a nawet powinno się rozwijać.

Jest nawet anegdota, którą opowiadam wszystkim i wszędzie, że było takie jedno spotkanie, a właściwie jedna osoba, dzięki której ja zrozumiałam, w którą stronę iść. I ta osoba na pewno wie, że to o niej i już widzę jak przekręca oczami 🙂 , ale i też mam nadzieję, że się uśmiecha. Bo to spotkanie połączyło siły, wyzwoliło potencjał i pozwoliło wkroczyć na drogę, o której każde z nas marzyło.

I to jest właśnie ewidentny dowód na to, że każdy ma możliwości, które stanowią wartość dla drugiej strony, a połączone tworzą podstawy do kolejnych, kolejnych i jeszcze kolejnych działań.
I tak tworzy się efekt kuli śniegowej i tak świat zmienia się na lepsze 🙂 Bo szczęśliwi ludzie tworzą szczęśliwe życie dla siebie i innych. I jak zostało powiedziane: „Czujesz się dobrze, czynisz dobrze”***

Jak na każdej drodze zdarzają się jednak wyboje i podążanie za marzeniami to praca i determinacja każdego dnia.
To moment szlifowania intuicji, weryfikacji poglądów i założeń, ale też wszystkich relacji, które były Twoim udziałem. Przekonujesz się kto tak naprawdę jest obok i kto wspiera Cię na drodze. Odchodzi stare, niekoniecznie prawdziwe, ale robi się miejsce na to nowe i często bardziej wartościowe.

To co niezmiennie mnie zachwyca to Ci wszyscy ludzi, których spotykam i ich historie i ich niezłomne przekonania, że pasje, które noszą w sobie mogą i stają się sposobem na życie. Że talent, czas, energia, wewnętrzna prawda i sposób zarabiania na życie mogą być połączone w jedną spójną całość.

I SunFlowers Projects jest po to, aby te pasje afiliować, organizować i wspierać, aby mogły się realizować i inspirować też innych po sięganie po swoje marzenia.

Wysłuchała Anna Samków, twórczyni biżuterii od serca
https://annasamkow.com/

* https://www.payitforwardfoundation.org/about
** idea pozytywnego myślenia o sobie, swoim otoczeniu i swojej przyszłości. Mistrzowsko ubrana w fabułę filmu „Yes man”: https://pl.wikipedia.org/wiki/Jestem_na_tak
*** mi znane jako hasło kampanii społecznej organizowanej przez markę WAWEL w roku 2018