Studio La Superbaa

  1. superbo, z włoskiego znakomity, wspaniały.
  2. La Superba to najjaśniejsza gwiazda niewielkiej konstelacji Psów gończych, znana dzięki swojej jaskrawoczerwonej barwie.
  3. „La superba Genova” – tak rodowici genueńczycy określają swoje ukochane miasto.

STUDIO LA SUPERBAA – tym określeniem spięłam swoje pasje: projektowanie, malarstwo i rysunek.

Wierzę, że prawda zarówno w sztuce jak i w życiu zawsze się obroni. By czuć się spójnym i osadzonym głęboko w sobie, niezbędne jest poczucie identyfikacji z własną marką. Mnie zajęło to ponad 10 lat. Wyboistą niejednokrotnie drogą dotarłam do miejsca, w którym odkryłam, że wyznawane przez mnie wartości i poczucie misji znajdują równie wrażliwych odbiorców. Działając w zgodzie z własnym sercem i intuicją spotykamy na swojej drodze tych, którzy poszukują podobnych wartości.

Misją STUDIA LA SUPERBAA jest tworzenie grafik, które sprawią, że właściciel marki poczuje się „jak u siebie”. Słucham i staram się „czuć” każdą współpracującą ze mną osobę. Identyfikacja wizualna nie jest jedynie logotypem, znaczkiem do wstawienia na materiały marketingowe. To język, jakim posługujemy się budując komunikację z naszymi klientami. To  emocje, którymi pragniemy opowiedzieć o tworzonej przez siebie marce czy produkcie. To identyfikacja emocjonalna, która będzie szła z nami przez lata.

W trakcie pracy przeprowadzam klientów przez wszystkie elementy i materiały marketingowe tworzące spójny język marki. Pomagam, proponuję kierunek, służę radą i wspieram również przy tworzeniu strony internetowej. Lubię rozmawiać… oj! Bardzo lubię! Najpierw „zaczepiam” briefem. Kolejny etap to kawa, ciacho i wspólne pierwsze kroki.

STUDIO LA SUPERBAA to również STANY ZACHWYTU – jedno z najbardziej pierwotnych, wspaniałych i wzniosłych uczuć, które towarzyszy nam w dzieciństwie, a które często tracimy w dorosłym życiu.  Stan zachwytu jest czysty, niewinny, niespodziewany. Źródeł jego jest tyle ile ludzi na świecie, opiera się sądom i ocenom. W swojej działalności pragnę wywoływać zachwyt, to oczywiste. Jednak najmocniej pragnę, by każdy mógł poczuć zachwyt jaki towarzyszy podczas tworzenia. Kreatywność jest w każdym z nas. I to jest kolejna gałąź jaką w najbliższej przyszłości STUDIO LA SUPERBAA będzie rozwijać.

Olga Kucewicz
INSTAGRAM:
https://www.instagram.com/studio.lasuperbaa.art/
https://www.instagram.com/studio.lasuperbaa.biz/

WWW:
http://www.studiolasuperbaa.pl/