K&K Media Consulting

Praca z ludźmi i wśród ludzi była zawsze moją pasją. Niezależnie od mojego zawodowego miejsca i wyzwań przed jakimi stawałam kluczowym aspektem był dla mnie CZŁOWIEK. Nadal tak jest!

I jak to w życiu. Zanim osiągnie się upragniony cel należy zdobywać doświadczenie i dojrzałość. Ja swoje zdobywałam przez 18 lat w sektorach technologicznych / telekomunikacyjnych i w mediach. W Sprzedaży i Marketingu, Project Managemencie, Reklamie, Zarządzaniu. Ze wszystkich sukcesów i porażek wyciągałam wnioski i uczyłam się jak zmieniać i dokonywać wyborów. Obserwowałam i sprawdzałam co mogę robić, by moja praca miała głębszy sens. A przy tym z dużym poszanowaniem i wnikliwością przyglądałam się każdej napotkanej na mojej drodze osobie.
Tak powstał K&K media Consulting.

Koncept biznesowy, w którym pomagam w rozwoju zawodowym. Wspieram i otwieram ludziom drzwi w firmach, których pragną się rozwijać i doskonalić. Organizacjom zaś wynajduję i dostarczam Talenty, dzięki którym mogą efektywnej realizować cele biznesowe. I mimo, iż to dopiero trzeci rok mojej działalności to głęboko wierzę, że to moja droga zawodowa na przynajmniej najbliższych 10 lat.

Klaudia Grabarczyk
http://www.kkmediaconsulting.pl